O mně

 

Jmenuji se Kateřina Rivola a bydlím v Červeném Kostelci a tady taky tvořím.

Už od malička mě bavilo cokoliv vyrábět. Naučila jsem se od mamky šít na stroji, vázala jsem věnce a tvořila různé dekorace. Na keramiku jsem ale nikdy nechodila. Vystudovala jsem obchodku a vlastně všechny zaměstnání, kterými jsem prošla byly právě v obchodě. Posledních 6 let jsem dělala obchodní manažerku.

Život obchoďáka je někdy dost hektickej a rozlítanej, navíc obor truhlařiny mě nijak nenaplňoval a bylo to pro mě jako pro ženskou moc technický a složitý. Když jsem něco měla prezentovat zákazníkovi, byla jsem často daleko od mojí komfortní zóny 😄 věděla jsem, že to musím změnit.

Dost dlouho jsem si hrála s myšlenkou, že si otevřu vlastní bistro. Vaření je už dlouho moje vášeň a i okolí mi často předhazovalo, abych si něco otevřela. Nakonec jsem na to ale nesebrala odvahu a zpětně jsem ráda, protože na to nemám dostatek zkušeností.

S vařením ale dost úzce souvisí servírování a já domů tahala tolik nádobí, že jsem se jednoho dne rozhodla, že ho budu vyrábět. A byl to ten nejlepší nápad! 😍

 

427BBB42-CFD7-4FAB-9266-6D4419C140DA